ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9366096
*
nr 936 6096
Spegel
höjd: 100
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 januari 2015
kl 18:03:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 07:50:21
1
100 kr
23/1 20:28:09
2
500 kr
25/1 20:26:22
1
200 kr
25/1 20:26:22
2
250 kr (Budbetjänt)
25/1 20:27:09
1
300 kr
25/1 20:27:09
2
350 kr (Budbetjänt)
26/1 17:58:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 936 6096
Spegel
höjd: 100
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 07:50:21 | 1 | 100 kr |
23/1 20:28:09 | 2 | 500 kr |
25/1 20:26:22 | 1 | 200 kr |
25/1 20:26:22 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
25/1 20:27:09 | 1 | 300 kr |
25/1 20:27:09 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
26/1 17:58:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:51